Parke modelleri arasında pahalı olmasına rağmen en çok tercih edilen model, lamine parkedir. Lamine parke, katmanlar şeklinde üretilerek hizmete sunulmaktadır. Parkenin en alt katmanında kontrplak denilen malzeme kullanılırken en üst katmanda ağaçların bizzat kendisi kullanılıyor. Bu yüzden lamine parke kullanılan ağaç türüne göre dayanıklı olup olmadığını gösterir. Lamine parke yaptırmak isteyenlere özel, İstanbul eve bazı ilçelerinde profesyonel ekiplerimizle birlikte dört dörtlük hizmet sunuyoruz. Hizmette sınırın tanınmadığı firmamızda artık parke yaptırmak daha kolay hale gelmiştir. Her türlü hizmet konusunda sınır tanımadığımız için, artık lamine parke yaptırmak için farklı bir firmaya ihtiyaç duymayacaksınız. Kendimize özel kullandığımız malzemeler ve pratik yöntemlerimiz sayesinde lamine parke yaptırırken asla yarı yolda kalmayacaksınız. Kalite standartları çerçevesinde sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde istediğiniz lamine parke seçimini yaparak ev veya iş yerlerinizi daha canlı hale getirebilirsiniz. Çünkü firmamızda her türlü lamine parke renk ve modeli mevcuttur. Bu yüzden parke seçiminde saatlerce zaman harcamadan firmamız üzerinden en kaliteli ve pürüzsüz parke modeline sahip olacaksınız.

Farklı Ağaçlardan Üretilen Parke

Parke işleri konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonel ustalarımız sayesinde artık lamine işleri yaptırmak sorun olmaktan çıkmıştır. Sunmuş olduğumuz hizmetlerde bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadığımız için, firmamız alanında lider firmayı olmayı başarmıştır. Kullanmış olduğumuz lamine parke modellerinin hepsi birbirinden farklı ağaçlardan üretilmiştir. Bu sayede oldukça kaliteli ve tamamen doğal olan lamine parkeler artık uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Bu sayede artık insanlar fazla masraf yapma derdinden kurtularak lamine parkeleri daha şık ve doğal bir şekilde ev ve iş yerlerine döşemektedir. Oldukça gösterişli olan lamine parkeler bulunduğu mekana ayrı bir hava katmaktadır. Sizde en kaliteli lamine parke renk seçeneğinden kullanmak istiyorsanız zaman kaybetmeden firmamızı tercih ederek ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Hizmet

Lamine parkeler maliyet açısından oldukça pahalı olduklarından dolayı, insanlar lamine parke kullanmak yerine laminat parkeleri tercih etmektedir. Fakat firmamız üzerinden sunmuş olduğumuz lamine parke hizmetinden müşterilerimiz için uygun fiyat politikası kapsamında hizmet sunuyoruz. Uygun fiyat seçeneği sayesinde artık laminat parke yerine lamine parke yaptırarak bulunduğunuz mekanı daha canlı hale getireceksiniz. Diğer firmalara oranla en ideal fiyat tekliflerini sizlere sunuyoruz. Lamine parke fiyatları m2 üzerinden hesaplandığı için, sizlere fiyat listesi çıkarıyoruz. Fiyatta elimizden gelen her türlü indirimi yaparak maddi açıdan rahatlamanızı sağlıyoruz. Üstelik kredi kartı ile ödeme seçeneği mevcut olduğu için, artık ödemelerini zor durumda kalmadan yapabilirsiniz. Her türlü lamine parke hizmeti konusunda elimizden gelen hizmeti sunduğumuz için, artık farklı bir firmaya ihtiyaç duymadan farklı ağaçlardan üretilen lamine parkeleri firmamızla iletişime geçerek avantajlı fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Lamine Parke Özellikleri

Lamine parkeler sahip oldukları pürüzsüz özellikleri sayesinde kullanıcılarına rahat kullanım hizmeti sunmaktadır. Birçok özelliğe sahip olan lamine parkeler kullanıcı dostu olup kullanıcılarının fazla masraf yapmasını engeller. Lamine parke modellerinin genel özellikleri arasında;

  • Lamine parkeler tamamen doğal bir yapıya sahiptir.
  • Lamine parkeler sağlığa herhangi bir şekilde zarar vermez.
  • İhtiyaç durumunda lamine parkelere sistre cila uygulanabilir.
  • Lamine parkelerin kullanımı ömür boyudur.
  • Lamine parkeler uygulandığı her mekanı şık ve gösterişli hale getirir.
  • Lamine parkeler tamamen organik ve farklı ağaçlardan üretilir.

Her açıdan oldukça avantajlı olan lamine parkelerden sizde yaptırmak istiyorsanız zaman kaybetmeden firmamızla iletişime geçerek ürün ve hizmet politikamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.